Nabídka práce > TECHNOLOG – KALKULANT (OBJ1696)

TECHNOLOG – KALKULANT (OBJ1696)

Náplň práce

- vymezení technologických způsobů a technických předpokladů pro výrobu jednotlivých produktů
- určení požadavků na zajištění výrobních nástrojů a zařízení pro příslušné procesy
- popis materiálů, kontrola jakosti a technických zkoušek
- pro jednotlivé pracovní postupy provádění výpočtů a zpracování norem a normativů
- zpracování podkladů pro cenovou kalkulaci
- provádění kalkulace nákladů

Požadavky

- vzdělání ve strojírenském směru
- znalost technické dokumentace a norem
- znalost materiálů a technologií v oblasti kovovýroby
- pokročilá znalost výpočetní techniky
- znalost programů CAD/CAM (Solidedge, Solidworks)
- AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme

- práce ve stabilní společnosti se zahraniční působností
- motivující příjem
- vzdělávací a kariérní růst
- týden dovolené navíc
- firemní benefity
- lokalita ZNOJMO

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 25.000 - 35.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Znojmo