Nabídka práce > Výrobní inženýr – OBJ2156

Výrobní inženýr – OBJ2156

Náplň práce

- zanalyzovat stávající výrobní (hlavně montážní) postupy a navrhnout jejich zefektivnění,cílem je nahradit současné výhradně ruční montážní operace sledem poloautomatických operací
- spolupracovat s oddělením technologie na návrzích zařízení, která umožní produktivnější výrobu – více výrobků s menším počtem pracovníků za kratší čas
- tvorba vizuálních pracovních návodek a dokumentace procesů
- pomoc při zavádění 5S, vytváření standardů od nejzákladnějších (označování regálů, materiálových lokací, rozložení nářadí) až po složitější (nastavení plánů auditů, školení a celkové udržitelnosti nastaveného systému)
- spolupráce na optimalizaci plánovacích procesů ve výrobě (optimalizace kapacitního plánování, popisy procesů pro operátory plánování, analýza jejich chyb a stanovování nápravných opatření)
- optimalizace skladových zásob na výrobních pracovištích a péče o data v ERP systému (analýza velikosti výrobních dávek, objednacích hladin atd.)
- zlepšování průtoku materiálu výrobou (od nejzákladnějšího doplňování spojovacího materiálu až po složitější materiálové toky)
- spolupráce na tvorbě celkového layoutu výroby
- zavádění nových produktů do výroby z hlediska připravenosti pracovišť a materiálových toků
- vytvoření komplexních plánů operátorské údržby na strojích, jejich vizualizace a kontrola

Požadavky

- min. SŠ, VŠ výhodou
- předchozí praxe ve výrobní společnosti na pozici mistr, technolog, výrobní inženýr
- aktivní angličtina na úrovni porozumění anglicky psanému textu, vedení jednoduchých technických jednání se zahraničními dodavateli technologií, vedení technických telefonátů a čtení/psaní emailů
- chuť inovovat a pohrát si s technickými řešeními – nabízíme kreativní pozici
- znalost AutoCad (nebo podobné)
- znalost práce v nějakém ERP systému
- manuální zručnost a ochota přiložit ruku k dílu při přestavbě pracovišť
- schopnost dobré komunikace s pracovníky výroby a získání si jejich respektu je nutností

Nabízíme

- zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu
- možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
- moderní pracovní prostředí, dynamický kolektiv
- systém vzdělávání
- lokalita: oblast Dobříš

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Management, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: Pevná fixní mzda
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Dobříš