Nabídka práce > Project engineer

Project engineer

Náplň práce

- řízení projektů modifikací leteckých interiérů
- příprava časového plánu projektu, cenové nabídky, technického řešení na základě specifikací, technické dokumentace podle pravidel letecké způsobilosti
- koordinace výroby až po odeslání hotového výrobku zákazníkovi s následnou technickou podporu při instalaci.
- technická podpora zahraničních zákazníků (letecké společnosti, servisní organizace...) a jednotlivých oddělení napříč společností

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání strojní nebo elektrotechnické
- pokročilá znalost MS Office (Excel, Word)
- orientace v technické dokumentaci
- znalost CAD systémů výhodou (SolidWorks)
- zkušenost s vedením menších projektů výhodou
- komunikativní znalost AJ slovem i písmem (denní komunikace se zahraničními zákazníky)
- dobré komunikační, organizační schopnosti
- ochota učit se novým věcem

Nabízíme

- zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti se zajištěnou budoucností
- možnost získávat nové zkušenosti v atraktivním prostřední leteckého průmyslu
- moderní pracovní prostředí, mladý dynamický kolektiv, rozmanitou práci
- individuálně zaměřené jazykové a profesní vzdělávání
- bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dojíždění, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, zaměstnanecký program Kafetéria, aj.

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek