Nabídka práce > Projektový manažer

Projektový manažer

Náplň práce

- řízení projektů dodávek elektrovýzbroje kolejových vozidel
- identifikace a řízení rizik
- finanční řízení projektů
- řízení projektů v čase
- koordinace a správa projektové dokumentace
- jednání se zákazníky, subdodavateli i v angličtině, občasné služební cesty
- využívání nástrojů MS Project, MS Excel, EasyArchiv, BaaN, Smarteam, project Check list
- "postrkování" projektů napříč celou společností, organizace kontrolních schůzek

Požadavky

- středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
- zkušenost s řízením projektů minimálně pět let
- přehled v obchodní a finanční problematice vedení projektů
- komunikativní znalost AJ podmínkou, znalost dalšího světového jazyka výhodou
- uživatelskou znalost práce s PC, MS Office, znalost v MS Project a IS BaaN výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- prezentační a vyjednávací dovednosti, odolnost vůči stresu
- týmový hráč, business orientace

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti s mezinárodní působností
- systém kariérního řízení
- pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days
- jazykové kurzy a rozvojové programy
- dotované firemní stravování, příspěvky na penzijní pojištění

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek