Nabídka práce > Plánovač výroby v mezinárodní společnosti

Plánovač výroby v mezinárodní společnosti

Náplň práce

Rozumíte logistice?

Nejen, že se budete podílet na udržování existujících logistických procesů, ale zapojíte se i do zavádění nových.

Optimalizace pro Vás není cizí slovo?

Váš úkol bude jasný - zajistit optimální výši skladových zásob.

Požadavky

Domluvíte se anglicky?

Jedná se o mezinárodní společnost, takže znalost angličtiny využijete při každodenní komunikaci s kolegy i klienty.

Znáte nějaký ERP systém?

Předchozí zkušenost se Vám rozhodně bude hodit!

Nabízíme

Čím Vás kromě mzdy odměníme?

Budete pracovat v mezinárodní společnosti s velmi vyspělými technologiemi.

Pracovní kolektiv je příjemný a pracovní prostředí moderní.

Je podporován osobní rozvoj a vzdělávání.

Široká škála zaměstnaneckých benefitů je samozřejmostí, včetně flexibilní pracovní doby.

Kromě toho jsou pořádány různé sportovní a společenské akce, na kterých nebudete chtít chybět.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek