Nabídka práce > KFC Národní nabízí přivýdělek při MD/RD na dopoledne!

KFC Národní nabízí přivýdělek při MD/RD na dopoledne!

Náplň práce

Hlavním úkolem pokladní je poskytnout našim hostům ten nejlepší zážitek z návštěvy restaurace. Poznávacím znamením těch nejlepších pokladních je všudy přítomný úsměv od ucha k uchu. Umíš ho i ty vykouzlit na tváři druhým? Pak garantujeme, že tě práce u nás bude bavit.

Požadavky

- Pracovat s radostí v týmu je pro tebe samozřejmostí
- Přijít o 5 minut dřív je pro tebe akorát, na čas je pozdě
- Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se
- Mít dokončené základní vzdělání

Nabízíme

- Získáš hned smlouvu na dobu neurčitou
- Mzda ti přijde na účet vždy do 9. dne v měsíci
- Prací o víkendu a v noci si přijdeš na 10% příplatek
- Ve svátek dostaneš 2x tolik (100% příplatek)
- Možnost růstu na manažerské pozice
- Jídlo na směně za pár kaček, hladovět tě rozhodně nenecháme :-)
- Plný kyblík benefitů: odměna až 5000,- za doporučení nových kolegů, výhody do všech našich značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC), odměny pro zaměstnance měsíce, bonus navíc pro nejlepší pracanty, spropitné pro každého, firemní party a akce, zvýhodněné tarify O2 Family

Informace o pozici

  • KFC
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Obchod a prodej, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: až 117,-/ hod.
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Maminky na mateřské/ rodičovské dovolené
  • Místo pracoviště: Národní 25, Praha 1, 110 00