Nabídka práce > Pracuj ve výrobě

Pracuj ve výrobě

Náplň práce

Jsme schopni Vám nalézt to, co právě VY hledáte? Možností je nepřeberné množství!

Ať už jste Směnový/Vrchní/Skladový mistr, Konstruktér, Nástrojář, Projektant, Technolog, Vedoucí výroby, Elektromechanik, Mechatronik, Manipulační dělník VZV, Procesní inženýr, Logistik, Manažer či Kontrolor kvality, Skladník, Plánovač výroby aj.

NAJDEME PRO VÁS VHODNÉ UPLATNĚNÍ!

Požadavky

Hledáme schopné, spolehlivé lidi, kteří mají zkušenosti ve výrobní společnosti.

Samozřejmě, není to jen o společnostech, ale také o tom, že sháníme lidi, kteří nehledají jen práci, ale stabilní zaměstnání, opravdové zázemí a možnost stát se členem úspěšného týmu, který preferuje dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme

 - Práci v dynamicky se rozvíjejících výrobních společnostech

- Možnost pracovat se zajímavými moderními technologiemi a postupy

- Zajímavé platové ohodnocení a další bonusy

- Uplatnění svých dosud získaných zkušeností, dovedností a zároveň se naučit něco nového

A máme toho pro Vás připraveného ještě mnohem víc!

Pokud máte zájem, o poskytnutí pomoci, pochopení či možnosti rozhodnout se, pak posílejte své životopisy v ČJ a AJ, na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek