Nabídka práce > Specialista údržby

Specialista údržby

Náplň práce

- Vytvořit a udržovat plán preventivní údržby pro jednotlivá zařízení ve výrobě.
- Vyhodnocovat a řešit problémy výroby se zařízením či stroji.
- Zajišťovat a řídit servisní zásah externí firmy.
- Sledovat a hodnotit záznamy údržby v systému CMS. Na základě výsledku upravovat TPM.
- Provádět údržbu strojů dle TPM.
- Zajistit instalaci nových strojů a pomáhat během přesunů výroby.
- Spravovat sklad náhradních dílů a určovat její počet.
- Pomáhat vlastníkovy objektu s problémy týkajících se budovy a účastnit se povinných kontrol.
- Spravovat výkresovou dokumentaci rozvodů medií

Požadavky

- SŠ nebo SOU technického směru
- Zkušenosti z průmyslové výroby
- Manuálně zručný a samostatný

Nabízíme

- Práci ve stabilní mezinárodně působící společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Obědy zdarma

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek