Nabídka práce > Tendering Engineer - náborový příspěvek ve výši 50 000,-

Tendering Engineer - náborový příspěvek ve výši 50 000,-

Náplň práce

- Kompletní zpracování nabídek v útvaru Tendering včetně schvalovacího dokumentu – firemní dokument pro kompletní zpracování nabídky – ceny práce, materiálu, všechny náklady, technické specifikace apod.
- Komunikace s příslušnými útvary, které vstupují do nabídkového procesu – výroba, technologie, engineering, nákup

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru
- Praxe na obdobné pozici podmínkou
- Dobrá komunikativní znalost AJ (komunikace se zahraničím)
- Uživatelská schopnost práce na PC
- Komunikační dovednosti, logické uvažování, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

- Uplatnění na zajímavé pozici v nadnárodní společnosti
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Kvalitní zaškolení na danou pozici
- Možnost osobního rozvoje a růstu
- Nadprůměrná základní mzda + prémie
- Nadstandardní příplatky za přesčas
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Závodní stravování
- Výuka angličtiny
- 5 týdnů dovolené

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek