Nabídka práce > Obchodní zástupce pro brusiva

Obchodní zástupce pro brusiva

Náplň práce

- 3 dny na cestách, denně se očekává asi 4 - 6 schůzek, záleží na velikosti klientů

- Pravidelná jednání se stálými klienty

- 2 dny administrativa (home office) - cold cally, plánování schůzek, vytváření cenových nabídek, řešení reklamací, podrobné zapisování zpráv ze schůzek, plánování cest

- Technická prezentace produktů, navrhování řešení pro klienta

- Komunikace s vedením společnosti, reporting

Požadavky

- Nehledáme živnostníka, ani kandidáta, který často měnil své zaměstnavatele – vážíme si loajality

- Hodně rozhoduje Vaše osobnost, ale zásadní je technická znalost brusiv / výrobního nářadí

- Zároveň nutně potřebujeme AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

- Stabilní práci pro špičkovou mezinárodní společnost

- Opravdu zajímavý fixní plat, bonusový systém a 13. plat

- Služeb auto (i k osobním účelům), telefon a notebook

- 5 týdnů dovolené

- A jako bonus velkou administrativní podporu z centrály

Informace o pozici

  • Manpower
  • Zahraničí
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek