Nabídka práce > Konstruktér - specialista - OBJ365

Konstruktér - specialista - OBJ365

Náplň práce

- vypracování výrobní, technické, projekční a konstrukční dokumentace
- návrh a vývoj interiérů
- tvorba technické dokumentace
- řízení požadavků na změny
- provádění přidělených konstrukčních a projekčních prací a odpovídajících výpočtů
- zodpovědnost za technickou kvalitu navrhovaných řešení a kvalitu odvedené práce

Požadavky

- znalost tvorby technické dokumentace
- dobrá znalost práce na PC
- zkušenosti s 3D CAD systémem
- aktivní znalost AJ

Nabízíme

- zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu
- možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
- moderní pracovní prostředí
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
- 25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění
- další bonusy (firemní stravování, cafeterii)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 35.000 - 50.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeňsko