Nabídka práce > Product Design Engineer – OBJ2168

Product Design Engineer – OBJ2168

Náplň práce

- podpora Design FMEA a VA / VE
- kontrola dle TS 16949 a ISO 14001
- provádění analýz proveditelnosti a hodnocení rizik
- zavádění inovací pro zákaznické projekty
- spolupráce s vývojovým a výzkumným oddělením
- podpora hodnocení nutných investic pro jejich schvalování evropským vedením
- ověřování konceptu pomocí testů / testování / prototypování / simulace

Požadavky

- VŠ vzdělání se zaměřením na chemii
- AJ - pokročilý
- zkušenosti s vývojem produktu
- PC zdatnost
- technologické, výrobní know-how s obchodním porozuměním
- odbornost v chemii a technologii PUR pěny

Nabízíme

- 13. plat
- finanční bonusy a další výhody za odpracované roky a životní výročí
- peněžní bonus při narození dítěte a svatba zaměstnance
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- očkování proti chřipce, žloutence
- 25 dní dovolené
- práce v renomované organizaci
- moderní pracoviště
- přátelský tým kvalifikovaných odborníků

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 30.000 – 50.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okr. Ústí nad Orlicí