Nabídka práce > ! Kontrola výrobků a balení, Strakonice, mzda od 16.500Kč/měs + příplatky !

! Kontrola výrobků a balení, Strakonice, mzda od 16.500Kč/měs + příplatky !

Náplň práce

Do výrobní společnosti ve Strakonicích přijmeme pracovníky/-ce na kontrolu výrobků, balení a příprava materiálu k expedici !
Před nástupem si můžete prohlédnout pracoviště !

Nástup ihned nebo v lednu 2017 !

Lokalita Strakonice

Třísměnný až nepřetržitý provoz

Požadavky

ochotu pracovat a výbornou docházku !

Nabízíme

Základní mzdu : od 16.500 Kč/měs.

+ příplatky za směnnost
+ příspěvek na stravu
+ odměny od mistra výroby ( 0 - 3000 Kč/měs )
+ příplatky za přesčas

25 dní dovolené

Reagovat můžete prostřednictvím tlačítka ''odpovědět'' a my Vás budeme kontaktovat nebo na telefonním čísle 702 153 284. Osobně se můžete dostavit zaregistrovat na pobočku do Písku - Žižkova třída 182 ( nad hlavní poštou ), Písek.

Informace o pozici

  • Manpower
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 16500 - 26000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek