Nabídka práce > Lean specialist – OBJ834

Lean specialist – OBJ834

Náplň práce

- nastavování firemní kultury v Lean přístupu
- reporting a vedení zlepšovacích aktivit a projektů
- firemní podpora
- příprava prezentačních materiálů
- zavedení a řízení kontrolních grafů kritických výrobních faktorů
- řízení faktorů na dosažení výrobních výsledků, spolehlivosti výkonnosti, kapacit strojů a procesu

Požadavky

- zkušenosti se zaváděním konceptu LEAN ve výrobní společnosti (automotive)
- AJ – plynule

Nabízíme

- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
- jazykové a odborné kurzy
- 25 dní dovolené a 5 dní osobního volna
- příspěvek na dopravu
- flexibilní pracovní dobu v moderním pracovním prostředí
- zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti,…)
- po zkušební době další benefity
- lokalita: oblast Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 35.000 – 50.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Louny