Nabídka práce > Technik v oblasti telekomunikací

Technik v oblasti telekomunikací

Náplň práce

· instalovat a servisovat prvky bezdrátové a optické sítě

· pečovat a rozšiřovat rozsáhlou internetovou síť

· instalace a konfigurace počítačových sítí

Požadavky

orientace v poskytování připojení a služeb Internetu (Internet Service Provider)

· všeobecný přehled v oboru IT (HW, SW, sítě)

· znalost TCP/IP

· Základní znalost Linuxu

· řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

· proaktivní přístup k práci

· komunikační schopnosti a asertivitu

· spolehlivost, pečlivost, práce v týmu

Nabízíme

· práce na HPP

· férový přístup

· servisní vozidlo

· mobilní telefon, notebook

· finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení

· přátelské prostředí malé a friendly IT firmy

Další informace

Jsme moderní poskytovatel internetových a cloudových služeb. Na Praze 3 máme provozovnu s vlastním vývojem bezdrátových a optických zařízení pro budování rychlé internetové sítě o rychlostech 10 až 40 Gbps. Jsme česká firma a parta nadšenců, které baví vyvíjet nové technologie pro lepší život. Používáme a věříme v open source software a hardware, který je zárukou internetové bezpečnosti pro všechny. Naším cílem je připojit na internet všechny, a to v základu zdarma, a zlepšit tak svět okolo nás. Podpořte nás a připojte se již dnes k naší revoluční síti.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat svůj životopis emailem.

Informace o pozici

  • e3.cz, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Telekomunikace,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština, Angličtina - pokročilý
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachovské náměstí, Praha 3 - Žižkov