Nabídka práce > Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice technika/údržbáře pro objekty Musea Kampa

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice technika/údržbáře pro objekty Musea Kampa

Náplň práce

Pozice technika/údržbáře Musea Kampa- náplň práce:

◦ hlavní náplní práce bude zajištění údržby objektů a jejich okolí a provádění oprav ve svěřených zařízeních
◦ zajištěni údržby a provádění drobných odborných řemeslnických prací
◦ občasné práce zednické, malířské, instalatérské, zámečnické, mimořádně elektrotechnické
◦ pravidelná výpomoc při instalacích a deinstalacích výstav
◦ obsluha kotelny,preventivní údržba VZT a MaR, zajištění řešení havarijních stavů
◦ pravidelná péče a údržba venkovních ploch muzea
◦ zajištění mimořádných výškových prací ve výšce max. 4 m.
◦ příležitostná výpomoc při instalacích a deinstalacích výstav v dalších objektech muzea např. Museum skla Portheimka
◦ zajištění drobných řemeslnických prací v těchto objektech

Požadavky

DALŠÍ POŽADAVKY / PŘEDPOKLADY

◦ technická a řemeslná znalost a praxe
◦ manuální zručnost výhodou
◦ řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
◦ kvalifikace podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 výhodou, nikoli podmínkou
◦ základní znalost obsluhy PC (MS Office, Internet)
◦ trestní bezúhonnost
◦ kultivované vystupování
◦ časová flexibilita(občasná práce o víkendech či státních svátcích a ve večerních hodinách)
◦ znalost chodu kulturní instituce výhodou

Nabízíme

NABÍZÍME

◦ pracovní poměr na celý úvazek (HPP), případně možnost domluvy na zkráceném úvazku (DPČ, DPP)
◦ práce v jedné z nejvýznamnějších kulturních institucí v ČR
◦ nástupní plat 25 000,-Kč hrubého
◦ flexibilní pracovní doba, dle osobních preferencí
◦ možnost zvýhodněného stravování v restauraci Musea Kampa
◦ volné vstupenky na výstavy do všech objektů Musea Kampa
◦ zajištění proškolení k získání potřebných certifikátů

Další informace

V případě Vašeho zájmu zasílejte strukturovaný životopis na emailovou adresu: kariera@museumkampa.cz

• Výběrové řízení a další informace:

Výběrové řízení je dvoukolové. První kolo proběhne bez osobní účasti uchazečů. Vybraní uchazeči postupující do druhého kola výběrového řízení,budou kontaktování emailem a pozvání k osobnímu setkání.

Nástup dle osobní domluvy

Své dotazy pište na email: kariera@museumkampa.cz, případně telefonicky kontaktujte pana Petra Medka na telefonním čísle: 724 338 286

Informace o pozici

  • Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kultura a umění,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 25 000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Praha 1