Nabídka práce > Stavební mistr

Stavební mistr

Náplň práce

 řízení a organizace prací na stavbách (izolace plochých střech, teras a nádrží)
 dohled nad plněním úkolů a dodržováním časového harmonogramu
 kontrola dodržování bezpečnosti práce
 hlídání spotřeby materiálu a služeb
 kontrola a vyhodnocování práce
 komunikace s dodavateli a zákazníky
 spolupráce s kolegy v kanceláři Most a Praha

Požadavky

Pošli nám životopis, pokud jsi komunikativní, s organizačními schopnostmi a kritickým pohledem, schopný týmové práce, flexibilní, a zvládáš se samostatně rozhodovat. Podmínkou je řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

Nabízíme hlavní pracovní poměr s kariérním růstem, pravidelná školení, pracovní vůz, mobilní telefon a notebook – dle potřeby. Možnost zajištění ubytování v okolí Prahy. Nástup možný ihned.

Další informace

HIPOS s.r.o. - jsme stabilní společnost, zabývající se izolacemi plochých střech, teras a nádrží. Patříme mezi řemeslné společnosti, s dlouholetou tradicí na trhu, od r. 1994, přátelským kolektivem a rodinnou atmosférou.

Nabízené pracovní místo je vhodné především pro absolventy stavebních oborů. Zaškolení probíhá v terénu, kde budeš pravou rukou stavbyvedoucího. Školíme na zajímavých zakázkách a vážíme si poctivých lidí.

Pokud máš zájem o výše uvedenou pracovní pozici, pošli nám životopis na email hipos@hipos.cz.

Informace o pozici

  • HIPOS s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 30 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Možnost ubytování v okolí Prahy, pravidelná školení
  • Vhodné pro: i pro absolventy stavebních škol
  • Místo pracoviště: Praha