Nabídka práce > PRODEJNÍ ASISTENTKA

PRODEJNÍ ASISTENTKA

Náplň práce

Pro naši prodejnu se značkovým oblečením na Praze 1 hledáme pozitivně naladěné a komunikativní kandidátky na pozici Prodejní Asistentka na plný pracovní úvazek.

Praxi na prodejní pozici Vám odpustíme, znalost anglického nebo ruského jazyka uvítáme. Nepotřebujeme roky zkušeností a oslnivé životopisy. Potřebujeme energické lidi s týmovým duchem, nadšením pro práci v obchodě, příjemným vystupováním a upřímným úsměvem.

Co budete dělat:

pečovat o každého zákazníka tak, aby vždy odcházel z obchodu s úsměvem
pečovat o prodejnu a nabízený sortiment
pomáhat zákazníkům na základě jejich přání s výběrem
pracovat s pokladním systémem
doplňovat a aranžovat zboží
DĚLAT Z NAKUPOVÁNÍ ZÁŽITEK

Požadavky

znalost AJ nebo RJ

Nabízíme

Na co se můžeš těšit:

zajímavou práci v oblasti módy
zaměstnání v přátelském kolektivu
zapracování v oblasti prodeje a módních trendů
zajímavé finanční ohodnocení
prémie z obratu, týmové a individuální soutěže

Další informace

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis, nejlépe s fotografií.

Těšíme se na odpovědi!

Informace o pozici

  • BRANDS 77 s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ, RJ
  • Plat: 30 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 1