Nabídka práce > Elektrikář/vodoinstalatér/topenář

Elektrikář/vodoinstalatér/topenář

Náplň práce

Topenářství Petr Pojezdala se rozšiřuje a hledá elekrikáře, vodoinstalatéra a topenáře.

Sídlíme v Lípě nad Orlicí, hledáme však zaměstnance pro pobočku v Týništi nad Orlicí.
Jezdíme pracovat po Královehradeckém kraji.
Budeš dělat to, čím jsi vyučen. Co neumíš tě naučíme.

Mzda: dohodou

Požadavky

Co požadujeme?
* vyučení v oboru + případné průvodní doklady (elektrikář - vyhláška)
* praxe výhodou, NE však nutnost!
* řidičský průkaz skupiny B - velkou výhodou
* zodpovědnost, pečlivost
* chuť učit se nové věci
* fyzická zdatnost, zručnost

Nabízíme

Co nabízíme?
* platové ohodnocení dle schopností a zkušeností
* jednosměnný provoz
* možnost záloh
* možnost přesčasů
* víkendy volné (jen výjimečně pracovní, možno odmítnout nebo se naopak z vlastní iniciativy nabídnout)
* možnost zapůjčení firemního vozidla za příjemné ceny pohonných hmot
* výplata k 15. dni v měsíci
+ další bonusy a výhody

Další informace

Pro více informací se nám OZVI na telefonním čísle +420 734 201 333 nebo nám rovnou odpověz, pošli životopis a připiš jen pár slov o tom, proč bys u nás chtěl pracovat.

URČITĚ se na něčem domluvíme.

Informace o pozici

  • Petr Pojezdala
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: -
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: V textu
  • Vhodné pro: Muže
  • Místo pracoviště: Týniště nad Orlicí