Nabídka práce > DOMLOUVÁNÍ SCHŮZEK - atraktivní výdělek až 30 000 Kč

DOMLOUVÁNÍ SCHŮZEK - atraktivní výdělek až 30 000 Kč

Náplň práce

Co bude Vaším úkolem?

Telefonický kontakt se stávajícími i novými klienty společnosti s cílem zjistit co nejvíce informací o klientovi – jeho požadavcích a potřebách.

Budete úzce spolupracovat s týmem obchodníků. Vašim úkole bude domluvit jim smysluplnou schůzku s klienty, kteří májí zájem o financování – výhradně podnikatelé a živnostníci, ne fyzické osoby.

Budete zodpovědný za plnění svého obchodního plánu a také spoluzodpovědný za týmové výsledky.

Požadavky

Koho potřebujeme?

Hledáme pozitivně naladěné lidi se středoškolským vzděláním ideálně ekonomického zaměření (není podmínkou), které baví mluvit s klienty po telefonu. Měli by jste umět naslouchat požadavkům klienta a správně je identifikovat, také znát základní ekonomické pojmy. Výborné komunikační a presentační dovednosti, stejně jako uživatelské znalost PC a MS Office jsou pro nás nezbytností .

Důležité je pro nás také umění správně se ptát, praxe v call centru je výhodou, ale anglicky u nás umět nemusíte :-)

Nabízíme

A Vaše odměna?

Ráno přijdete do příjemného pracovního prostředí – žádné velké prostředí, budete pracovat v malém obchodním týmu, na pracovišti Vás čeká občerstvení zdarma. Na oběd si zajdete do jídelny a máte na něj od nás dotaci. Pokud se budete mít chuť dále rozvíjet a růst, dáme Vám k tomu prostor a podporu. Nabídneme vám jistotu stabilního zaměstnání – smlouvu na dobu NEURČITOU.

Pokud budete šikovní, čeká Vás nadstandartní finanční odměna, která závisí na Vašich výsledcích.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek