Nabídka práce > Specialista systému managementu kvality

Specialista systému managementu kvality

Náplň práce

● Tvorba, udržování a další zlepšování systému managementu kvality

● Systémové a procesní audity

● Monitoring systému managementu kvality

● Návrhy zlepšovacích procesů a plánů obnovy vzhledem k cílům

● Školení požadavků systémů kvality

● Vytváření a zajišťování distribuce a implementace procedur týkající se systémové kvality

● reporting

Požadavky

● min. 3 roky praxe na obdobné pozici v oblasti kvality, nejlépe se zaměřením na systém managementu kvality podle normy ISO/TS 16949

● Znalost systému kvality v automotive

● Znalost a zkušenost s metodikou auditování dle ISO 19011, VDA 6.3, 6.5.

● Znalost požadavků zákazníků v automobilovém průmyslu.

● Praktická znalost nástrojů kvality FMEA, SPC, MSA, PPAP, APQP, 8D apod.

● Komunikativní znalost Anglického jazyka

Nabízíme

● Stabilní zaměstnání ve společnosti z oblasti automotive

● Využití cizího jazyka – denní komunikace

● Další vzdělávání – jazykové i profesní

● Benefity

● Prémie

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek