Nabídka práce > TECHNOLOG/SMĚNOVÝ TECHNOLOG, Brno

TECHNOLOG/SMĚNOVÝ TECHNOLOG, Brno

Náplň práce

Baví Vás chemie a zajímala by Vás unikátní technologie pokovení plastových dílců pro automotive?

Máte technické vzdělání a nejste chemik, avšak máte chuť se učit?

Jste to VY, kdo posílí náš tým!

Jsme ryze česká firma se zaměřením na povrchovou úpravu plastových dílů galvanickým procesem pokovení pro automobilový průmysl. Jsme LARS Chemie, spol. s r.o., letopočet narození 2004, mrkněte na www.lars.cz.

•dohled na technologii linky skrz automatické řízení linky
•kontrola technologických lázní, řízení výrobních procesů
•doplňování chemie do technologických lázní na základě analýz z laboratoře
•komunikace s laboratoří a odběr vzorků lázní/vod pro analýzy
•dle potřeby drobná údržba linky

Požadavky

•SŠ/VŠ vzdělání chemického nebo technického oboru
•když budete absolvent nevadí, rádi Vás také uvítáme
•ochotu pracovat ve dvousměnném nepřetržitém provozu
•manuální zručnost a technické myšlení

Nabízíme

•nástupní mzdu cca 30.000 Kč, která bude upřesněna dle Vašich zkušeností a znalostí
•pracovní smlouvu v dlouhodobě stabilní firmě s nástupem IHNED nebo dle DOHODY
•plný úvazek v kmenovém stavu, žádná agentura
•pravidelnou výplatu mzdy na Váš účet, složenky přece nepočkají
•pracoviště v Brně, ul. Táborská 197, cca 5 min. od zastávky tramvaje či autobusu
•bezproblémové parkování před firmou
•neformální a přátelský kolektiv, který Vám rád a vždy pomůže
•zaučení na pozici hlavním technologem a kolegy, není čeho se bát
•férový přístup nadřízených k zaměstnancům
•samozřejmě odpovídající pracovní oblečení a vybavení

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ BENEFITY PRO VÁS
•stravenky v hodnotě 80 Kč/ks, jíst se musí
•penzijní připojištění nebo Multisport karta se určitě hodí
•profesní a kariérní růst, školení k tomu také patří
•pro chvíle oddechu využijete odpočinkovou místnost s kuchyňkou
•lépe se také poznáme na neformálních firemních akcích, kde to žije
•ad.

Další informace

Zaujali jsme Vás?

Máte zájem o dlouhodobé zaměstnání?

Neváhejte, zašlete nám svůj životopis. Určitě Vám dáme do tří dnů vyjádření.

Informace o pozici

  • LARS Chemie, spol. s r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Cca 30.000,00 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Pro zkušené i absolventy
  • Místo pracoviště: Táborská 197, 615 00 Brno