Nabídka práce > SAMOSTATNÝ ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

SAMOSTATNÝ ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Náplň práce

- servírování a podávání jídel a nápojů
- příprava a aranžování slavnostních tabulí
- inkasování plateb

Požadavky

- vyučení v oboru výhodou
- praxi v oboru výhodou
- spolehlivost, samostatnost, obratnost
- zdravotní průkaz

Nabízíme

- ohodnocení a benefity odpovídající dané pozici, bude předmětem osobního jednání s vhodnými kandidáty
- nástup do pracovního poměru: ihned nebo dohodou
- nástupní plat: od 16 000,- Kč + benefity

Další informace

Uchazeči se mohou hlásit telefonicky, e-mailem nebo přímo v restauraci.

Informace o pozici

  • HOPAMI s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Nástupní plat 16 000,- Kč + benefity, ohodnocení a benefity odpovídající dané pozici, budou předmětem osobního jednání s vhodnými kandidáty
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Podnikové stravování, týden dovolené navíc
  • Místo pracoviště: Restaurace U Kaštanu, 5. května 461, 373 82 Včelná u Českých Budějovic