Nabídka práce > Tvoje nová práce v Kolíně ! Jsi nespokojený/á se svým současným zaměstnavatelem? Nabízíme Ti změnu a nový začátek.

Tvoje nová práce v Kolíně ! Jsi nespokojený/á se svým současným zaměstnavatelem? Nabízíme Ti změnu a nový začátek.

Náplň práce

Stereotypu se neboj. Čeká na Tebe několik pracovních pozic. Na jedné pozici jsme 30min a poté se s kolegy vyměníme. Dodržujeme přestávky na odpočinek. Hlavním naším společným cílem je zkompletovat autosedadlo. Samozřejmě na to máme stanovený čas, ale vždy to stihneme. Nemine nás ani kontrola materiálů a komponentů. Pracujeme s moderními technologiemi, které nám práci ulehčují.

PRACOVNÍ DOBA:

  • DVOUSMĚNNÝ PROVOZ

  • pondělí až pátek (ranní směna 6:00 -14:25 hod, noční směna 15:30 – 23:55 hod)

NEBO

  • TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ

  • pondělí až pátek (ranní směna 6:00 - 14:00 hod, odpolední směna 14:00 - 22:00 hod, noční směna 22:00 - 6:00 hod)

Požadavky

Práce je z počátku fyzicky náročná. Bez dobrého zdravotního stavu to nepůjde. Připrav se na pravidelné směny v noci.

Žádné speciální požadavky na nové členy týmu nemáme.

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměrzákladní nástupní mzda 17.750 Kč/měsíc, po zkušební době 19.050 Kč/měsíc (postupné navýšení mzdy)

  • individuální a kolektivní bonus: 3.200 až 4.500 Kč/měsíc

  • příspěvek na dopravu 30 Kč/den

  • celková nástupní mzda 23.000 Kč/měsíc

  • mzda po zaučení 24.500 Kč/měsíc

  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele (pitný režim na pracovišti)

  • 25 dnů dovolené

  • zákonné příplatky

  • pracovní oděv

  • široké portfólio zaměstnaneckých benefitů prostřednictvím cafeterie

Pro mimoregionální uchazeče - příspěvek na ubytování 2.000Kč po dobu třech měsíců.

* Možnost přechodu do kmenového stavu společnosti.

Přijď k nám a společně můžeme rozjet Tvoji novou práci.

Pro více informací nás neváhej kontaktovat (tel / email).

Možnost osobní návštěvy na pobočce v Kolíně - Manpower, Karlovo náměstí 75, Kolín.

Těšíme se na spolupráci.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 23000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek