Nabídka práce > VÝPLATA IHNED PO SMĚNĚ/Noční vykládka balíků/Říčany u Prahy/svoz

VÝPLATA IHNED PO SMĚNĚ/Noční vykládka balíků/Říčany u Prahy/svoz

Náplň práce

Informace o pracovním místě:
Do našeho nového logistického centra v Říčanech u Prahy hledáme fyzicky zdatné pracovníky na vykládku, nakládku a třídění zásilek. Hala je zcela nová, zázemí krásné, nové, vybavené.

Náplň práce:
- vykládka, nakládka a třídění zásilek/balíků
- 9- 12ti hodinové směny - různě podle sezony
- pracovní doba PO-PÁ, proměnlivá 19:00 - 03:00/05:00
- nástup IHNED
- fyzicky náročná práce nevhodná pro ŽENY!!!!

Požadavky

Požadujeme:
- dochvilnost
- spolehlivost
- trestní bezúhonnost
- chuť pracovat v nočních hodinách

Nabízíme

Nabízíme
- MZDA 90,-Kč čist./hod., (placeny i přestávky), VÝPLATA MZDY IHNED PO SMĚNĚ
- svozy na směnu a ze směny ZDARMA Z OPATOVA (10 min. autem z Opatova)
- pracoviště Říčany u Prahy

Další informace

Pohovory každý pracovní den dle domluvy na naší adrese mezi 8-12 hod.
Kontaktujte p.Hrazdilovou, +420727968424 a domluvte si termín.

Informace o pozici

  • WELL PACK s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 90,-/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Pouze pro fyzicky zdatné jedince, nebo brigádníky, kteří si chtějí přivydělat ke své stávající práci.
  • Místo pracoviště: Modletice u Prahy