Nabídka práce > Vychystávání zboží v hypermarketu 110,-čist./hod. - H.K.

Vychystávání zboží v hypermarketu 110,-čist./hod. - H.K.

Náplň práce

Do našeho týmu v hypermarketu se smíšeným zbožím v Březhradě u Hradce Králové hledáme spolehlivé pracovníky na vychystávání zboží pro zákazníky internetového prodeje pomocí skeneru.

Pracovní doba: NE - ČT 22:00 hod. - 06:00 hod.
*možnost pracovat 3-4 dny v týdnu - vhodné pro zletilé studenty

možnost pracovat 3-4 dny v týdnu - vhodné pro zletilé studenty

Požadavky

*dobrý fyzický stav

* spolehlivost

*chuť pracovat

* práce se čtečkou čárových kódů výhodou

* potravinářský průkaz výhodou

* věk 18+

Nabízíme

MZDA : 110Kč čist./hod

MOŽNOST TÝDENNÍCH ZÁLOH

Dlouhodobou spolupráci

Nástup ihned

Vhodné pro MUŽE i ŽENY

Možnost ubytování

Informace o pozici

  • WELL PACK s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 110 Kč čist./hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty
  • Místo pracoviště: Rovná 181,