Nabídka práce > Expedient/ka do prodejny se smíšeným zbožím Liberec

Expedient/ka do prodejny se smíšeným zbožím Liberec

Náplň práce

Hledáme šikovné, zodpovědné a fyzicky zdatné kolegy na pozici pickera do prodejny se smíšeným zbožím v Liberci. Náplní práce je vychystávání e-shopových objednávek pro dovoz zákazníkům.

Požadavky

spolehlivost, pečlivost
zodpovědnost
dobrou fyzickou kondici
potravinářský průkaz výhodou, ne podmínkou
zkušenost se čtečkou čárových kódů výhodou, není podmínkou

Nabízíme

Pravidelné noční směny: NE-ČT 21:00 - 05:00
MZDA: 110 KČ ČISTÉHO/hod.
TÝDENNÍ ZÁLOHY
Dlouhodobá spolupráce
DPP

Informace o pozici

  • WELL PACK s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Chemie a potravinářství, Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 110 Kč čist./hod
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Sportovní 522, Liberec