Nabídka práce > asistent supervizora

asistent supervizora

Náplň práce

Budete samostatně působit ve Vámi zvoleném oboru a aktivně vyhledávat a oslovovat potenciální klienty.
Navrhovat internetové prezentace pro klienty dle potřeb zákazníka, jeho cílení a dle sezónnosti zákazníka.
Hodnocen budete 100Kč/hod + prémie dle výsledků.

Požadavky

Vytrvalost a odhodlání učit se, vzdělávat a zlepšovat.
Proklientský, zodpovědný a za každých okolností profesionální přístup.
Spolehlivost a schopnost pracovat jak v týmu tak samostatně.
Nelekneš se telefonu, počítače ani interního počítačového systému.
Příjemný hlas.

Nabízíme

- Flexibilní pracovní dobu
- Práci v kanceláři v Brně
- Smlouvu na HPP či DPP
- Pracujeme jen ve všední dny – víkendy a svátky máme volné
- Kafe pro povzbuzení, čaj na zahřátí
- Školení, vzdělávání zkušenými mentory
- Nadprůměrné platové podmínky
- Zážitkové akce – od posezení u piva či týmového lasergamu po motivační
soutěže a odměny pro nejlepší
- Odreagování u ping pongu
- Příjemný a přátelský kolektiv
- Podporu našich zkušenějších kolegů
- Pozice je vhodná i pro ženy na mateřské a studenty VŠ

Informace o pozici

  • Live Call s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 15.000-35.000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: školení, nadprůměrné finanční odměny, stravenky
  • Místo pracoviště: Běly Pažoutové 742/1