Nabídka práce > Balení a kompletace knih/110Kč čist./hod./Týdenní výplata

Balení a kompletace knih/110Kč čist./hod./Týdenní výplata

Náplň práce

Do centrálního skladu knih v Rudné u Prahy hledáme nové kolegy na dlouhodobou brigádu. Náplní práce je příprava, balení, kompletace a kontrola balíčků s knihami.
Vhodné i pro ženy.

Požadavky

Zodpovědnost
Spolehlivost
Pravidelná docházka
Zkušenost se čtečkou čárových kódů výhodou

Nabízíme

Pravidelné směny: po-pá 07:00–16:30, možné přesčasy dle objemu práce
Plat: 110Kč čist./hod
VÝPLATA MZDY PRŮBĚŽNĚ PO TÝDNU
Jídelna přes ulici, dobrá dopravní dostupnost, pitný režim na pracovišti.
Dobrá dopravní dostupnost ze Zličína.
Kontrola balení – práce vhodná pro ženy
Kompletace – práce vhodná pro ženy
Picking – práce vhodná pro muže a fyzicky zdatné ženy
Retrak a manipulant – práce vhodná pouze pro muže

Informace o pozici

  • WELL PACK s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 110 Kč čist./hod
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Rudná u Prahy