Nabídka práce > Trenérka powerplate

Trenérka powerplate

Náplň práce

Náplní Vaší práce je komunikace s klienty fitness, vedení tréninku na powerplate, nabídka sortimentu a služeb ve fitness a drobný úklid spojený s denním chodem fitness.

Vedení tréninku na powerplate - „zkušenost v této oblasti výhodou“, vzdělání v oblasti fitness trenéra, popř. jiné kurzy v oblasti fitness výhodou.

Požadavky

Vzdělání či rekvalifikace o oblasti fitness
Samostatnost
Spolehlivost
Kladný vztah ke sportu
Ochotu učit se novým věcem
Znalosti o sportovní výživě a kondičním cvičení jsou výhodou.

Nabízíme

Volný vstup do fitness
Zaměstnanecké benefity (slevy apod.)
Časovou flexibilitu.
Platové ohodnocení dle vedených tréninků

Další informace

Informace o pozici

  • Nalefit plus s. r. o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Volný vstup do fitness Zaměstnanecké benefity (slevy apod.), platové ohodnocení dle vedených tréninků
  • Vhodné pro: ženy či dívky, které mají kladný vztah ke sportu
  • Místo pracoviště: Švehlova 1435/25, Praha 10