Nabídka práce > Ředitel skupiny pro úpravu a dezinfekci vody

Ředitel skupiny pro úpravu a dezinfekci vody

Náplň práce

- nabídková činnost především na poptávky zákazníků, nikoliv akvizice
- technické poradenství a servisní činnost pro instalaci dávkovacích souborů zákazníků
- organizace denního chodu skupiny
- vypracování složitých nabídek či projektů, kalkulace nabídek, výběr subdodavatelů
- sledování a vyhodnocování úspěšnosti nabídek
- výkon funkce hlavního inženýra projektu
- dohled na dodržování pracovních postupů dle organizačních směrnic a interních pokynů

Požadavky

- VŠ technického nebo chemicko-technologického zaměření
- min. praxe 5 let v oboru
- zkušenost s vedením lidí (menší kolektiv spolupracovníků)
- řídící a organizační schopnosti
- PC - Microsoft Office, Outlook, práce v CAD výhodou
- AJ – aktivní znalost, NJ – komunikativní znalost velkou výhodou
- flexibilní a efektivní pracovní nasazení, samostatnost, komunikativnost
- ŘP sk. B – aktivní řidič/ka

Nabízíme

- zázemí silné a stabilní společnosti s předním postavením na trhu
- motivující finanční ohodnocení (fix + odměny při splnění plánovaných úkolů)
- možnost seberealizace a profesního růstu
- služební osobní automobil (možnost i pro soukromé použití)
- notebook, mobilní telefon a další zaměstnanecké benefity (stravenky apod.)
- příjemné pracovní prostředí
- místo pracoviště – Praha-východ

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek