Nabídka práce > Přivolej si peníze na tvůj účet! U nás si můžeš vydělat až 17 250 Kč a to za to stojí!

Přivolej si peníze na tvůj účet! U nás si můžeš vydělat až 17 250 Kč a to za to stojí!

Náplň práce

Tvým úkolem bude odbavování našich stávajících zákazníků na příchozí lince ( + rešení jejich problémů, se kterými se potkávají) a zároveň jim nabídnout i lepší variantu jejich služeb?

Pokud tě náplň práce zaujala, neváhej a pošli svůj životopis. Budeme ti volat, tak se na to připrav!

Požadavky

SŠ vzdělání
• Zaměření na prodej
• Výborné komunikační dovednosti (bez vad řeči)
• Tah na branku
• Ochotu se učit novým věcem

Nabízíme

• Plat 17 250 Kč (fixní plat 1 500 Kč + osobní ohodnocení 15 % fixního platu) + NEOMEZENÉ PROVIZE
• Stravenky v hodnotě 80 Kč
• Hlavní pracovní poměr se smlouvou na rok
• Kvalitní systém školení
• Směny 7,5hod. / 6 hod./ 3,75 hod. od pondělí do pátku od 6 až 22hod.
• 25 dní dovolené a 3 dny osobního volna
• Po 6 měsících možnost přechodu pod kmenový stav naší společnosti
• Kariérní růst
• Moderní pracovní prostředí

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: 17250
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek