Nabídka práce > Administrativní pracovník

Administrativní pracovník

Náplň práce

Přijmeme administrativní asistentka nebo zdravotní sestra na plný úvazek do soukromé ambulance na Praze 1, 5, 9, 10.
Náplní práce komunikace s pacienty osobně, po telefonu, dále objednávání termínů vyšetření a administrativní činnosti spojené s prací v ambulanci.

Požadavky

znalost práce na PC, dobré organizační schopnosti, vstřícný a ochotný přístup k pacientům.

Nabízíme

zaměstnání na HPP (plný úvazek), práci v dynamicky se rozvíjející firmě. Jedná se o jednosměnný provoz v oboru neurologie/ortopedie/ interna/rehabilitace, volné víkendy a sváty, 5 týdnů dovolené, nástup možný ihned.
Platové podmínky dle dohody. (minimálně 25 000,-Kč/měs.)

Další informace

Kontakt: 733 738 394, 773 264 338
E-mail: RHBBarrandov@centrum.cz

Informace o pozici

  • Keltia Med s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha