Nabídka práce > Sefkuchar do nove moderne vybavene kuchyne

Sefkuchar do nove moderne vybavene kuchyne

Náplň práce

Sportovní ZŠ a MŠ Človíček Praha 10 Hostivař , hledá zkušeného kuchaře do nově zřízené školní jídelny, která bude zároveň i jídelnou pro veřejnost. Tato pozice je vhodná pro kuchaře s praxí min 2 roky se zájmem o zdravou a moderní gastronomii. Prostory jsou uplne nove a moderne zarizene.

Náplň práce:
• tvorba menu s důrazem na zdravý životní styl,
• výběr vhodných dodavatelů a jednání s nimi,
• příprava pokrmů
• kontrola kvality surovin,
• dodržování hygienických a bezpečnostních norem.

Požadavky

• zkušenost na dané pozici min. 2 roky,
• vyučení v oboru,
• zkušenost s přípravou jídel
• zkušenost se sestavováním menu,
• časová flexibilita,
• organizační schopnosti,
• zájem o moderní a zdravou gastronomii,
• důraz na čistotu a pořádek,
• čistý trestní rejstřík a řidičský průkaz.

Nabízíme

• pracovní doba ( po - pa ) a platové ohodnocení dohodou,
• práci v příjemném a modernim novem prostředí,
• jedinečnou příležitost.

Informace o pozici

  • Sportovní ZŠ a MŠ Človíček
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Veronské náměstí, Praha