Nabídka práce > Práce pro mladé - kompletace dokumentu v terénu

Práce pro mladé - kompletace dokumentu v terénu

Náplň práce

Dobrý den,

hledáme nové uchazeče do naší poměrně mladé společnosti, ale již pevně zasazené do ekonomického prostředí. Realizujeme se v odvětví techniky a energetiky.

Náplní tvojí práce by určitě nebylo sezení v kanceláří. Budeš objíždět naše partnery a finální zákazníky, vybírat potřebné dokumenty, případně i předávat a kompletovat dané zakázky a smlouvy. Pohybovat se budeš v Moravsko-slezském kraji novým služebákem. Bude na tobě předávání výsledku, taky i práce s hodnoceními a případně rozhodování o nových zákaznicích.

Preferujeme mladé uchazeče s chutí učit se novým věcem, nezáleží nám na tvém vzdělání ani zkušenost, my tě naučíme to co po tobě potřebujeme.

Požadavky

Nabízíme

Nabízíme ti práci s pružnou pracovní dobou v terénu, dlouhodobou spolupráci, zaškolení, služební vozidlo, počítač a případně i telefon, mladý kolektiv ve kterém si rychle najdeš přátelé a i zábavu, která je prostřednictvím firemních akcí a hlavně to nejdůležitější poměrně hezký výdělek již při nástupu od 25.000,- Kč!

Informace o pozici

  • Miroslav Černý
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: služební vozidlo, nástupní bonusy, finanční odměny nad rámec platu
  • Vhodné pro: absolventy