Nabídka práce > Řítí se na nás nový finanční projekt z Německa. Staň se součástí dynamického účetního týmu v IT společnosti!!

Řítí se na nás nový finanční projekt z Německa. Staň se součástí dynamického účetního týmu v IT společnosti!!

Náplň práce

Náplň práce, se kterou se potkáš na pozici AP Specialist:

• Accounts Payable Processing – including posting and parking high volumes of invoices
based on company processes
• Matching purchase orders to invoices (PO invoices), or using coding to book the invoices
(NON PO invoices)
• Checking invoices to ensure that all relevant information is present. Returning invoices
to the vendor where required information is missing
• Working to reduce the quantity of parked invoices
• Preparing payment runs and manual payments
• Proactively and professionally managing the resolution of invoice queries from both internal
& external sources
• Supplier statement reconciliation

Náplň práce, se kterou se potkáš na pozici GL Accountant:

• Regular month end closing activities: cost and revenue accruals/deferrals, recoding, cost allocation, various adjustments
• General Ledger accounts reconciliations
• Pre-Billing initiations
• Various reports distribution – e.g. P/L reports, Labor reports, Expense reports, CAPEX
• Purchase orders review and Financial approving
• Invoice approval
• Clearing of transactions on BS accounts on a monthly basis
• Identifying and suggesting process improvement opportunities
• Supporting internal and external audits as requested
• Taking full ownership and responsibility for the tasks assigned
• Cooperating with internal stakeholders, Industry Vertical and Business Partners
• Maintaining up to date process documentation

Požadavky

Mezi předpoklady pro získání pozice je potřeba aktivní znalost anglického a německého jazyka na úrovni minimálně B2, lépe však C1, uživatelská znalost MS Office, analytické myšlení, úsměv na tváři a otevřenost vůči různým národnostem, radost ze sdílení svých názorů v moderním open-space pracovništi, multi-tasking, samostatnost a alespoň roční praxe ve financích, účetnictví nebo back-office pozicích.

Nabízíme

U nás získáš ihned HPP na dobu neurčitou.

Budeš pracovat pro společnost s více než 60-ti letou tradicí, která má pobočky ve všech kontinentech.

Mezi naše významné benefitem patří roční několikatisícový příspěvek na vzdělávání, který lze uplatnit například na zvýšení svých jazykových znalostí.

Nabízíme také flexibilní pracovní dobu, nápoje na pracovišti zdarma, stravenky, 25 dní dovolené, systém kafetérie, rotační program a další.

Pokud Tě inzerát zaujal a chceš se dozvědět více, zašli nám životopis v anglickém jazyce a mi Tě co nejdříve oslovíme.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek