Nabídka práce > Obchodně technický poradce pro špičkové zkušební zařízení

Obchodně technický poradce pro špičkové zkušební zařízení

Náplň práce

- prodej univerzálních zkušebních strojů pro vyhodnocování mechanických vlastností materiálu např. pevnost, tažnost, tvrdost aj. v České a Slovenské republice

- technická podpora zákazníkům v rámci vyhledávání správného technického řešení pro jejich aplikace

- vyhledávání nové klientely

- mapování trhu, budování a rozvoj obchodních vztahů s dodavateli na jedné straně a zákazníky na straně druhé

- vymýšlení obchodní strategie produktu

- zpracování zakázek od poptávky, přes nabídkové řízení, vyjednání smluvních podmínek, realizaci projektu až po jeho kompletní předání zákazníkovi

- obchodní administrativa, zpracování výběrových řízení

- každoroční školení v zahraničí u našich partnerů v zahraničí

Požadavky

- Velkou výhodou znalosti z oblasti materiálů, materiálových zkoušek

- Časovou flexibilitu a ochotu cestovat v rámci ČR a SR (řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič)

- Anglický nebo Německý jazyk na dobré komunikativní úrovni (slovem i písmem) – komunikace s partnery a školení v cizím jazyce

- Zkušenosti z oblasti prodeje technických produktů

- Dobrá orientace v obchodních činnostech (komunikace se zákazníkem, tvorba nabídek, analýza trhu, tvorba operativních plánů a strategií)

- Komunikativnost, pečlivost, schopnost samostatného řešení obchodně technických problémů a schopnost pro týmovou spolupráci

Nabízíme

- Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti s atmosférou rodinné firmy

- Nestereotypní práci s prvotřídními technologiemi

- Odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností

- Odborná školení i u zahraničních partnerů

- Mobilní telefon a notebook

- Zaměstnanecké benefity (stravenky, provizní systém za prodej produktů, roční bonusy, dodatečná dovolená, pojištění, příspěvek na cizí jazyk, možnost využití automobilu k osobnímu využití, firemní akce atd.)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek