Nabídka práce > Technik 3D měření

Technik 3D měření

Náplň práce

* obsluha 3D a vytváření měřících programu na 3D měřicím stroji

* vyhodnocování výsledků měření

* uvolňování výroby na základě naměřených hodnot

* vzorkování (PPAP)

* výpočet a interpretace statistických indexů pro řízení kvality ve výrobě

* vytváření podkladů pro kontrolu kvality ve výrobě

* evidence měřících přístrojů a zajištění jejich kalibrace

Požadavky

* SŠ / VŠ vzdělání technického směru

* praxi na obdobné pozici (min. 2 roky)

* znalost NJ nutná  / AJ výhodou

* znalost čtení technických výkresů

* znalost měřicího softwaru Quartis výhodou

* znalost práce na PC (SAP, Excel, Word, Outlook, PowerPoint apod.)

* logické myšlení, proaktivní přístup, ochota učit se novým věcem

* pečlivost, odpovědnost, komunikativnost, samostatnost, flexibilita

* řidičky průkaz kategorie B

Nabízíme

* zázemí a jistotu mezinárodní výrobní společnosti

* zodpovědnou práci s možností dalšího karierního růstu

* plat a osobní ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a zkušenostem + 13. a 14. plat

* příspěvek na stravování

* 5 týdnů dovolené

* příspěvek na dojíždění

* práci v přátelském kolektivu

* nástup: ihned

Informace o pozici

  • Manpower
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek