Nabídka práce > Kvality inženýr pro zákazníky

Kvality inženýr pro zákazníky

Náplň práce

- budete v přímém kontaktu se zákazníkem a řešit reklamace a požadavky

- účastníte se zlepšování kvality na výrobcích a připravovat doumentaci

- budete spolupracovat na projektech a jejich realizaci

- na této pozici nesete odpovednost za špatné procesy a výrobky

- zapojíte se do spolupráce s dodavatelskou kvalitou ohledně vzorkování dílů

- k Vaší práci bude náležet účast při auditech

- další plánování procesů a kontrol, vyhodnocování nákladů

Požadavky

- obstojíte, pokud budete znát práci inženýra kvality z vlastní zkušenosti

- měli byste mít vzdělání směru technického

- používali jste 8D reporty? metody FMEA? znáte ISO 9001 a další? - jsou nutností

- budete ve spojení se světem, tedy je třeba hovořit anglicky NEBO německy

- ŘP sk.B

Nabízíme

Co tím získáte?

- nové zaměstnání přinášející jiné zkušenosti z mezinárodní výroby v oblasti automotive

- možnost zajímavého platu - vše záleží na Vašich dovednostech

- různé benefity navíc (25 dní dovolené, příspěvek na stravování a další)

- prostředí živé a rozvíjející se společnosti

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek