Nabídka práce > STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ pro Plzeňský kraj

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ pro Plzeňský kraj

Náplň práce

  • Rozvoj vztahů se stávajícími strategickými dodavateli včetně jejich hodnocení

  • Vyhledávání nových dodavatelů s cílem efektivního rozvoje nákupní strategie

  • Spolupůsobení na tvorbě kalkulací a spolupráce s ostatními útvary

  • Odpovědnost za oblast nákupu svěřených komodit

  • Proaktivní přístup k inovacím z hlediska zvyšování konkurenceschopnosti společnosti v souvislosti s komoditami

  • Hledání nových cest pro zajištění optimalizace nákupního procesu jako celku

Požadavky

  • VŠ vzdělání, technické zaměření výhodou

  • AJ na komunikativní úrovni

  • Praxe v nákupu se zaměřením na elektro či strojní komponenty výhodou

  • Znalost obchodního práva v rámci smluvní dokumentace

  • Strategické a tvůrčí myšlení

  • Orientace v technické dokumentaci

  • Výborné vyjednávací a komunikační schopnosti

  • Samostatnost, důslednost a orientace na cíl

  • Vůdčí osobnost, která má touhu se rozvíjet

  • Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat

Nabízíme

  • Práci v trvale rostoucí společnosti

  • Motivační finanční ohodnocení a systém benefitů

  • Využití cizího jazyka, možnost osobního rozvoje i kariérního růstu

  • Rozmanitou práci ve spolupráci s odborníky

  • 5 týdnů dovolené

  • Služební telefon a notebook

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek