Nabídka práce > Vedoucí prodejny s potravinami - Brno

Vedoucí prodejny s potravinami - Brno

Náplň práce

Na této pozici můžete očekávat, že:

Budete organizovat příjem zboží a jeho skladování

Hlídat, zda jsou dodrženy obecné standardy jako doplněnost zboží, čistota, cenovky, záruky, POSky

Kromě přehlednosti a čistoty prodejny bude třeba dodržet i čistotu zázemí, parkoviště i přilehlého okolí prodejny

Samozřejmostí bude i péče o dodržení standardů v pokladní zóně

V neposlední řadě půjde o Vaši aktivní práci, motivaci podřízených a vysoké pracovní nasazení

Požadavky

Máte prokazatelné zkušenosti s vedením zaměstnanců (alespoň 10) a to v maloobchodní sféře (buďto celá pobočka, nebo i úsek prodejny), v oblasti potravinářství?
Jste rozhodní, pozitivní a stresuodolní

Skvělé :-)

Nabízíme

roční bonusy ve výši 2 platů

perfektní 3-6 měsíční zaškolení, tedy na pozici nastoupíte naprosto připraveni

mobilní telefon

motivující nástupní mzdu

různorodou pracovní náplň vyžadující odpovědnost a samostatnost

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek