Nabídka práce > Extratřída na VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ senior/junior (min. 80.000 Kč/měs. v případě seniora)

Extratřída na VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ senior/junior (min. 80.000 Kč/měs. v případě seniora)

Náplň práce

Každý den pro Vás bude samozřejmostí:

Navléct si montérky, postavit se ke vstřikolisu a testovat

- Řešit každodenní rutinu, jako například připravit materiál, namíchat barvu, nasušit, nastavit parametry

- A především využívat znalostí a zkušeností v těchto oblastech:

- Úprava polymerů pro zpracování

- Smrštění termoplastů

- Seřizování a optimalizace vstřikovacího procesu

- Speciálně znalosti především TPE (Termoplastické elastomery)

- Sušení a kondicionace termoplastů

- Odvzdušnění vstřikovacích forem

- Bi-Injection

Požadavky

Potřebujeme od Vás následující zkušenosti a profesionalitu:

- U seniora dlouholetá praxe na této pozici, 5let minimum; U juniora i méně.

- Odborné znalosti z oblasti vstřikování termoplastů (VŠ studium v oboru podmínkou)

- Plynulou znalost anglického jazyka, němčina je výhodou.

- Samostatnost a profesionalita je pro nás velmi zásadní

- Časová flexibilita

Nabízíme

Proč právě tuto pozici u našeho klienta?

Budete součástí mezinárodní výrobní společnosti

Příchody a odchody si u nás řídíte sami – flexibilní pracovní doba

Dostanete pracovní mobil a notebook

Svůj žaludek budete moci utišit pomocí stravenek, které jsou u nás standardem.

Pokud jste sportovní duše, tak se u nás určitě vybijete!

Nezapomeňte, že chceme právě Vás! Pošlete nám proto prosím co nejříve svůj životopis v českém a anglickém jazyce!

Těším se na Vaši reakci!

Petra Štěrbová

Manpower

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek