Nabídka práce > Pracovník v sociálních službách (pečovatel/ka)

Pracovník v sociálních službách (pečovatel/ka)

Náplň práce

celodenní poskytování péče o seniory v domově pro seniory, 12-ti hodinové směny (denní - noční)

Požadavky

 základní vzdělání + 150 hod. rekvalifikační kurz (lze dodělat časem, ve spolupráci s úřadem práce - zajistíme)
 bezúhonnost, zdravotní způsobilost, empatie, komunikativnost

Nabízíme

Po zapracování a s příplatky hrubá mzda : 27.000 - 28.000,- Kč.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění a na obědy, 2x ročně vitamínové přípravky, příspěvky na kulturní akce

Další informace

Smlouvu uzavíráme na dobu určitou - 1 roku, pokud je zaměstnanec i zaměstnavatel spokojený, smlouva se mění na dobu neurčitou.

Informace o pozici

  • Domov pro seniory v Lázních kynžvart
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: po zaracování 27.000 - 28.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění a na obědy, 2x ročně vitamínové přípravky, příspěvky na kulturní akce
  • Vhodné pro: absolventy i zaměstnance se základním vzděláním
  • Místo pracoviště: Lázně Kynžvart