Nabídka práce > ACCOUNT MANAGER - služby

ACCOUNT MANAGER - služby

Náplň práce

  •  rozvoj vztahů se stávajícími klienty na úrovni vedení společnosti

  •  získávání nových klientů, vyjednávání obchodních podmínek

  •  konzultativní prodej s návrhem řešení rozvoje maloobchodu našich partnerů

  •  kreativní marketingové nápady pro rozvoj a růst tržeb v obchodech našich partnerů

  •  poskytování zpětné vazby pro marketing a obchodní oddělení

Požadavky

  •  min. SŠ vzdělání s maturitou

  •  min.3 roky na obchodní pozici – ideálně prodej služeb

  •  znalost práce na PC - word, excel

  •  plynnou znalost anglického jazyka (denní komunikace)

  •  komunikativnost, kreativita, samostatnost, analytické myšlení, organizační schopnosti, schopnost rychle se učit a ochota učit se nové

  • výhodou :řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  •  zázemí stabilní mezinárodní společnosti, přátelské prostředí

  •  5 týdnů dovolené

  •  sick days

  •  stravenky

  •  příspěvek na dovolenou

  •  příspěvek na sport, jazykové vzdělávání

  •  teambuildingy

  •  služební telefon, notebook

  •  atraktivní finanční ohodnocení – FIX + roční bonusy

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: 30 - 45 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek