Nabídka práce > Operátor výroby – ŠKODA AUTO – Mladá Boleslav

Operátor výroby – ŠKODA AUTO – Mladá Boleslav

Náplň práce

Pro našeho významného klienta Škoda Auto hledáme Operátory výroby:

• Zajímavá práce u prestižního zaměstnavatele ŠKODA AUTO
• Zevrubné zaučení samozřejmostí
• Práce ve 3 směnném provozu
• Odpovídající finanční ohodnocení a řada zaměstnaneckých benefitů

• Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Požadavky

• min. vzdělání – základní
• Vyučení v technickém oboru = výhodou
• Zkušenosti z automobilového průmyslu = výhodou

• Spolehlivost
• Pečlivost
• Pozornost
• Manuální zručnost

Nabízíme

• reálný výdělek až 28 000 Kč hrubého měsíčně (včetně příplatků)

• možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době (+ 1700 Kč / měsíc)

• od 1.1.2017 navýšení tarifní třídy o 3%

• náborový příspěvek 3000 Kč

• dovolená 25 dní

• možnost přestupu pod kmen ŠKODA AUTO (po 12 měsísích)

• příplatky za odpolední a noční směnu (cca 1500 Kč / měsíc)

• příplatky za přesčasy a víkendy

• stravenky 45 Kč / směna

• osobní ohodnocení po 6-ti měsících (v průměru 1900 Kč / měsíc)

• týmový příplatek po zkušební době (1500 Kč)

• relokační příspěvek – příspěvek na dojíždění či ubytování (až do výše 3500 Kč / měsíc)

• zajištění ubytování

• svozové trasy ze směru Městec Králové, Český Dub

• možnost vyplácení záloh

• další: finanční odměna za zlepšovací návrh, za flexibilitu, aj.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek