Nabídka práce > 3D měřící technik -zkušenost není nutná!

3D měřící technik -zkušenost není nutná!

Náplň práce

- 3D měření a vyhodnocování povrchových vad plechových výlisků robotizovaným (ojediněle manuálním) měřícím systémem ABIS II (skenování objektů)

- vytváření programů robota pro skenování plechových výlisků robotizovaným měřícím systémem ABIS II v softwaru systému ABIS II

- tvorba programu pro zpracování a vyhodnocování vykonaných měření v softwaru systému ABIS II

- učení systému ABIS II na rozpoznávání a hodnocení nově nalezených povrchových vad podle interních kritérií zákazníka ve spolupráci s interními auditory produktu konkrétního zákazníka

- vytváření protokolů z měření v softwaru systému ABIS II

- technická podpora, komunikace se zákazníky a školení zákazníků pro použití systému ABIS II

Požadavky

- Minimálně středoškolské vzdělání

- Praxe v oblasti metrologie, 3D měřících systémů výhodou, ale ne podmínkou

- Řidičský průkaz

- Zodpovědný a proaktivní přístup k práci

- Dobré technické porozumění

- Chuť učit se nejmodernejším technologiím

- Samostatnost

Nabízíme

- práce s měřícími systémy světových lídrů

- účast na zajímavých projektech při vývoji automobilu a odlaďovaní výrobních závad

- mobilní telefon v případě potřeby

- mladý flexibilní team

- práce v mezinárodní rychle se rozvíjející společnosti

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek