Nabídka práce > Vedoucí ohraňování / Team leader Bending (až 45.000,- Kč)

Vedoucí ohraňování / Team leader Bending (až 45.000,- Kč)

Náplň práce

Vaší hlavní pracovní náplní bude:

- řízení operátorů ohraňovacích lisů na daném oddělení
- organizace práce na oddělení ohraňování a zajištění plynulého chodu příchozího materiálu
- zajištění kompetencí podřízených pracovníků
- kontrola kvality, řešení výrobních vad, jejich příčin a stanovení nápravných opatření
- zodpovědnost za kvalitu výroby a BOZP v daném oddělení
- různorodé ohraňování výrobků, podílení se na prototypech
- spolupráce s ostatními výrobními odděleními k dosažení stanovených úkolů a cílů
- zavádění metod trvalého zlepšování na oddělení svařování
- údržba a evidence nástrojů a forem

Požadavky

Co od Vás očekáváme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenské
- min. 3 roky praxe na podobné vedoucí pozici
- znalost technické dokumentace a ohraňování
- přirozený vedoucí typ a silná osobnost
- komunikační a organizační schopnosti
- komunikativní znalost AJ výhodou

Nabízíme

- zajímavé platové ohodnocení - 35 až 45 000,- Kč
- stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- práci v moderním a čistém prostředí
- jednosměnný provoz
- mimořádné finanční bonusy v průběhu roku
- týden dovolené navíc
- stravenky
- vzdělávací kurzy, jazykové kurzy a firemní akce

Informace o pozici

  • Manpower
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 35 - 45 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek