Nabídka práce > TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY s NJ

TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY s NJ

Náplň práce

- Úzká spolupráce s oddělením konstrukce, výroby, prodejním oddělením

- Zadávání specifik do systému, kontrola podkladů

- Prodejní a výrobní kalkulace

- Řešení operativních problémů, řešení reklamací s obchodním oddělení

Požadavky

- SŠ vzdělání, technického zaměření výhodou - absolventi vítáni

- Orientace a čtení výkresové dokumentace

- Znalost německého jazyka, úroveň min. B1

- Znalost práce na PC (pokročilá znalost MS Excel)

Nabízíme

- Zázemí mezinárodní expandující společnosti

- Dynamickou a různorodou práci

- Motivační mzdové ohodnocení

- Možnosti dalšího vzdělávání a růstu

- Smlouvu na dobu neurčitou

- Flexibilní pracovní dobu

- Dotované stravování

- 5 týdnů placené dovolené

- Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření

Informace o pozici

  • Manpower
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek