Nabídka práce > Kvalita až na prvním místě aneb prvotřídní SQ Engineer wanted!

Kvalita až na prvním místě aneb prvotřídní SQ Engineer wanted!

Náplň práce

Každý správný SQE by měl u našeho klienta řešit následující:

· budete mít zodpovědnost za řízení reklamací

· posuzování oprávněnosti reklamací nakupovaných dílů

· hodnocení dodavatelů a jejich rozvoj

· provádění analýz

· jednání s dodavateli

Požadavky

Pro úspěšnou kandidaturu na tuto pozici od Vás budeme očekávat:

· min. 2 roky v oddělení řízení dodavatelů (automotive)

· min. 1 cizí jazyk - NJ popř. AJ na úrovni B2

· zkušenost s užíváním nástrojů kvality, 8D, Ishikawa

· znalost PFMEA, kontrolní plán, vývojový diagram, SPC, APQP, PPAP

· certifikát VDA 6.3 - Modul A + Modul B2 + Modul C dle ČSJ či jiné akreditované společnosti

Nabízíme

Za vše dobré budete pozásluze odměněni, nabízíme:

· motivující platové ohodnocení

· prémie za pracovní výročí (seniorita)

· dovolená 5 týdnů

· plně hrazené stravní lístky

· možnost seberealizace a budování si kariery

· pracovní poměr na dobu neurčitou

· Perspektivní zodpovědné zaměstnání s otevřenou firemní kulturou

· Odborný a kariérový rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání

Zdá se Vám tato příležitost lákavá?

Pak se mi neváhejte ozvat a zaslat svůj životopis v českém a anglickém/německém jazyce.

Těším se na Vaše CV!

Petra Štěrbová

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek