Nabídka práce > SPECIALISTA SYSTÉMU KVALITY

SPECIALISTA SYSTÉMU KVALITY

Náplň práce

  • budete řídit interní a externí audity v rámci závodu (plánování, příprava, provádění, follow-up, reportování odchylek)

  • průběžně stabilizovat a zlepšovat systém řízení kvality v závodě z hlediska efektivnosti a kritérií štíhlé výroby

  • řídit implementaci korporátních standardů v rámci závodu

  • provádět školení v rámci QMS

  • budete klíčovým uživatelem aplikací kvality

  • zajišťovat dokumentaci spojenou s QMS, její kontrolu a archivaci

Požadavky

  • vzdělání technického směru a praxi na obdobné pozici (min. 2 roky)

  • auditor VDA 6.3 a TS 16949:2009

  • znalost nástrojů a metod kvality (FMEA, SPC, PPAP, APQP, 8D...)

  • aktivní komunikace v AJ (výhodou znalost NJ)

  • dobrá znalost MS office a SAP-QM

  • komunikační dovednosti, asertivita, diplomatičnost, orientace na zákazníka, analytické myšlení, týmovost

Nabízíme

Cílem společnosti je nabídnout každému zaměstnanci:

  • podporu dlouhodobého vzdělávání a osobního rozvoje (kurzy jazyků, odborná školení)

  • maximálně se snaží o rovnováhu pracovního a soukromého života

  • jídelnu v budově společnosti s dotací na stravování

  • 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní dobu

  • velký důraz klade na osobní přístup ke každému zaměstnanci

Informace o pozici

  • Manpower
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 30.000 - 60.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek